Biżuteria Personalizowana

casio a158w

Biżuteria Personalizowana

Twoim głównym celem jest, aby więcej czytelników, w tym celu, należy upewnić się, że Twój blog jest się wysoko w wynikach wyszukiwania dla swoich tematów. Słowo kluczowe (s) powinno być w tytule artykułu, a kilka razy wspomniano w artykule itself.Strive aby utrzymać się na swoim blogu i być tam, kiedy czytelnicy pytań.

Pewnego dnia, w sklepie odzieżowym zwróciłem uwagę na zegarek sprzedawcy. Zwykły Casio, old school! Taki jak na komunię się kiedyś dostawało. Zapragnąłem go :). No i tak stałem się posiadaczem zegarka Casio A158W.

casio a158w

casio a158w

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie jest to Hand Made ale i tak jest fajny :).

Oprócz zegarka zainteresowałem się biżuterią z firmy >Mollie. >Biżuteria hand made to złoty konik tejże firmy. Ba! Można nawet sobie skomponować własną z wybranymi przez siebie zawieszkami i własnym kolorem sznurka. to ciekawa propozycja dla osób, które ją noszą nie tylko dla jej uroku ale także dlatego, że chcą nią wyrazić swoje emocje i uczucia. Mnie zaciekawiła bransoletka ze znaczkiem nieskończoności. Dla mnie oznacza ona nieskończenie wiele możliwości w naszym życiu, kreatywność, dążenie do czegoś, co pozornie może wydawać się absurdalne.

Biżuteria hand made z firmy Mollie dostępna jest na stronie >www.be-fashion.me. Pewnie wiesz lub może i nie, że sklep ten prowadzimy wspólnie z żoną. Jak nie wiedziałeś to już wiesz. A dla przypomnienia chciałbym nadmienić, że promujemy wyłącznie polskie marki. Możesz także zerknąć na naszego >bloga, który pochłonął w całości moją połówkę.

Jeśli interesuje Cię możesz się ze mną skontaktować i ustalić wszelkie szczegóły tzn. jaki sznurek, jaki kolor i jaką zawieszkę byś sobie życzył.

Dodaj komentarz